BEZGOTÓWKOWE ROZLICZANIE SZKÓDSzanując drogocenny czas naszych klientów oferujemy likwidację szkód w systemie bezgotówkowym. Wiedza z zakresu likwidacji szkód komunikacyjnych oraz znajomość technologii napraw pozwala na wysoką jakość obsługi pod względem technicznym oraz godne reprezentowanie klienta wobec Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Oferujemy pełną obsługę likwidacji szkody, pomagamy we wszystkich czynnościach zaczynając od zgłoszenia szkody do Towarzystwa Ubezpieczeniowego, udostępnienie samochodu zastępczego na czas naprawy, wykonanie kosztorysu, dostarczenia niezbędnych dokumentów -aż do momentu zakończenia procesu likwidacji szkody.

W przypadku rozliczeń bezgotówkowych wszystkie działania związane z likwidacją szkody spoczywają na naszej firmie a zaangażowanie klienta jest ograniczone do minimum.

Pozostajemy jednak w ciągłym kontakcie z klientem w celu informowania o bieżącej sytuacji w procesie likwidacji szkody. Gwarantujemy wsparcie w zakresie prawnym oraz we wszystkich sprawach formalnych a na czas naprawy udostępniamy samochód zastępczy.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress